Best

Nowy

Zgrzewarka pakietów papierowo foliowych Best

Nowoczesna zgrzewarka impulsowa BEST o niskim poborze energii, pomocna w przygotowaniu pakietów papierowo-foliowych przeznaczonych do sterylizacji narzędzi w autoklawie.


Prowadzenie sterylizacji w pakietach jest uznawane za szczególnie efektywną, bezpieczną i wygodną metodę. Pozwala na przechowanie sterylnych narzędzi przez dłuższy czas po przeprowadzonym procesie. Zgrzewarka może być wykorzystywana do zamykania gotowych opakowań, albo rękawów w rolkach o różnych szerokościach.

Precyzyjne odcięcie potrzebnego odcinka rękawa umożliwia nóż z podwójnym ostrzem. Automatyczna regulacja temperatury elementu grzejnego pomaga uzyskać bardzo dobrej jakości zgrzewy. Solidna obudowa z nierdzewnej stali i odpornego tworzywa gwarantuje stabilność i trwałość. Urządzenie można postawić na blacie lub zawiesić na ścianie (kołki w komplecie). Stan urządzenia sygnalizowany diodą.
Funkcja oszczędzania energii – automatyczne przejście w stan oczekiwania podczas przerwy w pracy.
Długość44,5 cm
Szerokość32,5 cm
Wysokość20,5 cm
Masa własna5 kg
Gwarancja12 miesięcy
Zasilanie230 V / 50 Hz
Moc100 W
Maksymalna długość zgrzewu25 cm
Szerokość zgrzewu1 cm

Opinie

Napisz opinię

Zgrzewarka pakietów papierowo foliowych Best

Zgrzewarka pakietów papierowo foliowych Best

Nowoczesna zgrzewarka impulsowa o niskim poborze energii, pomocna w przygotowaniu pakietów papierowo-foliowych przeznaczonych do sterylizacji narzędzi w autoklawie.

5 innych produktów w tej samej kategorii: