Nowy

Fotel stomatologiczny AMICUS

Wytrzymałość i stabilność fotela AMICUS podczas pracy z pacjentem jest zachowana pomimo lekkiej, stalowej konstrukcji. Bezszwowa, profilowana tapicerka renomowanej firmy Ferrari zapewnia komfort utrzymania w czystości oraz minimalizuje uszkodzenia powierzchni. Tapicerka jest dostępna w kilkunastu wariantach kolorystycznych specjalnie dobranych z myślą o naszych Klientach. Ruchoma sekcja nóg fotela oraz wyjątkowo dobrze dopasowane oparcie podnoszą komfort pacjenta podczas zabiegu.Najwyższej klasy siłowniki firmy Linak powodują, że fotel AMICUS w trakcie pracy jest wyjątkowo sprawny oraz cichy, co sprawia, że codzienna praca staje się jeszcze mniej uciążliwa. Specjalnie zaprojektowana konstrukcja pantografów fotela pozwala opuścić go bardzo nisko, dzięki czemu dziecko może samodzielnie na nim usiąść. Ułatwia to zabiegi u najmłodszych pacjentów.Fotel stomatologiczny AMICUS jest wyposażony w zagłówek regulowany w dwóch położeniach. Dwie osie obrotu pozwalają na odpowiednie usytuowanie zagłówka, również po przeciwnej stronie fotela podczas pracy z osobami niepełnosprawnymi na wózkach inwalidzkich. Płynną regulację wysokości zapewniają prowadnice wewnątrz oparcia.

  • duży zakres ruchu góra -dół, ruchoma sekcja nóg
  • wygodne w każdym położeniu podparcie lędźwiowe
  • wielopłaszczyznowa regulacja położenia i wysokości zagłówka
  • hermetyczna klawiatura sterująca funkcjami fotela
  • cicha praca dzięki najwyższej klasy siłownikom Linak
  • kolor obudowy: RAL 9016
  • fotel pokryty jest bezszwową, profilowaną tapicerką renomowanej firmy Ferrari, dzięki temu powierzchnie fotela są łatwe do utrzymania w czystości.
  • kolor tapicerki można wybrać indywidualnie z oferowanego wzornika

Sterowanie mikroprocesorowe, 3 pamięci pozycji + pozycja Trendelenburga, bezszwowa tapicerka, ruchoma sekcja nóg, sterowanie z pulpitu i sterownikiem nożnym.


Maksymalne obciążenie200 kg
Masa własna83 kg
Gwarancja24 miesiące
Kraj produkcjiPolska
Zasilanie230 V / 50 Hz
Moc150 VA

Opinie

Napisz opinię

Fotel stomatologiczny AMICUS

Fotel stomatologiczny AMICUS

Stabilny oraz wytrzymały fotel stomatologiczny.