Nowy

Resuscytator AMBU OVAL

Resuscytator Ambu Oval jest wykonany z wysokiej jakości silikonu co pozwala na wielokrotną sterylizację produktu bez utraty jakości materiału. Charakterystyczną cechą worka Ambu jest specjalna faktura i uchwyt który pozwala na generowanie optymalnych objętości oddechowych w trudnych warunkach (np. prowadzenie oddechów zastępczych jedną ręką). Resuscytator jest dostarczany w komplecie z maską silikonową z otwartym mankietem. Maska jest optymalnie dopasowana do anatomicznych krzywizn części ustno-nosowej pacjenta, co zapewnia szczelność w tracie prowadzenia wentylacji. Aparat wyposażony jest również w rezerwuar tlenu który pozwala na wentylacje pacjenta wysokimi stężeniami tlenu. Zastosowanie rezerwuaru pozwala na stężenie tlenu 80-90 % w mieszaninie oddechowej.

Resuscytator Ambu Oval dla dorosłych służy do wentylacji pacjentów o masie ciała powyżej 30 kg (wiek: powyżej 10 lat ) z maską nr. 5

Objętość resuscytatora:

  • Ambu Oval dla dorosłych: 1475 ml

 

Dostarczana objętość oddechowa:

  • Ambu Oval dla dorosłych: 1100 ml

 

Wymiary:

  • Ambu Oval dla dorosłych (długość x średnica): 291 x 128 mm


Złącze pacjenta (do podłączenia maski): 22 mm

Resuscytator Ambu Oval może być wielokrotnie sterylizowane w autoklawie w temperaturze 134°C z wyłączeniem rezerwuaru tlenu, który można sterylizować w temperaturze do 60°C.

 

Kraj produkcjiDania

Opinie

Napisz opinię

Resuscytator AMBU OVAL

Resuscytator AMBU OVAL

Resuscytator Ambu Oval jest wykonany z wysokiej jakości silikonu co pozwala na wielokrotną sterylizację produktu bez utraty jakości materiału.

4 inne produkty w tej samej kategorii: