Nowy

Resuscytator AMBU MARK IV - dla dorosłych

Uznany w środowisku medycznym oryginalny worek samorozprężalny firmy AMBU MARK IV - dla dorosłych z rezerwuarem tlenu i maską nr 5 (maska z pompowanym, silikonowym mankietem).

Worek samorozprężalny firmy AMBU MARK IV wyróżnia się wśród ręcznych resuscytatorów dostępnych na rynku zastosowaniem unikalnej koncepcji podwójnej ściany. Koncepcja ta zapewnia wyjątkowe dostosowanie do dłoni, z czego resuscytatory AMBU są znane. Zewnętrzna, cienka powłoka umożliwia użytkownikowi wyczucie zmian ciśnienia w drogach oddechowych podczas wentylacji. Taka konstrukcja daje optymalną kontrolę nad wytwarzanym ciśnieniem oraz ułatwia wentylację z dużą częstością (jeśli to konieczne). Ponadto zastosowanie podwójnej ściany dodatkowo ogranicza wytwarzanie zbyt wysokiego ciśnienia w drogach oddechowych.


AMBU MARK IV wyposażony jest w uchwyt ułatwiający trzymanie aparatu i wspomagający wyrównanie uciśnięć we wszystkich trudnych sytuacjach (gdy worek jest mokry, gdy jest używany przez osobę o małych dłoniach)

Zastosowanie: waga powyżej 15 kg (wiek: powyżej 4-5 lat)

 - objętość oddechowa - 1300 ml
 - rezerwuar tlenu - 1500 ml

Wszystkie elementy aparatu (włącznie z rezerwuarem tlenu) można sterylizować w autoklawie w temp. 134 stopnie Celsjusza.
Gwarancja12 miesięcy
Kraj produkcjiDania

Opinie

Napisz opinię

Resuscytator AMBU MARK IV - dla dorosłych

Resuscytator AMBU MARK IV - dla dorosłych

Uznany w środowisku medycznym oryginalny worek samorozprężalny.

4 inne produkty w tej samej kategorii: