Nowy

Aparat do kriochirurgii Cryo-S Classic zestaw proktologiczny

Cryo-S classic to model aparatu do kriochirurgii opracowany na bazie dwudziestoletniego doświadczenia w produkcji urządzeń kriochirurgicznych. Jest urządzeniem sterowanym pneumatycznie – nie wymaga zasilania elektrycznego z sieci. Czynnikiem mrożącym jest podtlenek azotu (N2O - ZALECANY ) lub dwutlenek węgla (CO2) w stalowych butlach ciśnieniowych.

Aparat jest prosty w obsłudze i nie wymaga przygotowań do wykonania zabiegu. Może być gotowy do pracy w ciągu kilku chwil. Po uruchomieniu mrożenia końcówka krioaplikatora osiąga minimalną temperaturę po kilku sekundach. Równie szybkie jest rozmrożenie sondy. Aparaty serii Cryo-S classic wyposażone są w wózek lub w mobilną obudowę butli ( DO WYBORU ).

Podtlenek azotu zasilający aparat można przechowywać dowolnie długo bez strat na parowanie, które występują w przypadku ciekłego azotu. Jest powszechnie stosowanym gazem (jako gaz anestezjologiczny), rozprowadzanym przez koncerny gazowe ( m.in. LINDE GAZ Sp. z o.o., MESSER Sp. z o.o. lub AIR PRODUCTS Sp. z o.o. ).

Aparat Cryo-S classic umożliwia użycie krioaplikatorów dla wielu specjalności medycznych. Stosowana technologia daje możliwość wytworzenia końcówek mrożących o różnych, niemal dowolnych, kształtach.

Z jednego aparatu mogą korzystać lekarze różnych specjalności (np. chirurg naczyniowy, ginekolog lub dermatolog). Nowoczesna konstrukcja sond zapewnia maksymalne wykorzystanie właściwości czynnika chłodzącego. Dzięki niewielkiemu zużyciu gazu, przy jednoczesnym zachowaniu optymalnych parametrów mrożenia, jedna butla czynnika mrożącego (N2O) wystarcza na 3-4 godzin ciągłej pracy. Strefa mrożąca krioaplikatora jest oznaczona przez pokrycie 24-karatowym złotem. Pozostała jego część nie mrozi, dzięki temu umożliwia operowanie wewnątrz jam ciała bez ryzyka przypadkowego zamrożenia zdrowej tkanki. Ergonomiczny uchwyt krioaplikatora umożliwia jego szybką wymianę podczas zabiegu.

CENA OBEJMUJE:

1. Aparat Cryo S-CLASSIC ze ssakiem

2. Mobilny wózek

3. sondę natryskową SD-10

4. sondę kontaktową P-10

5. ligator proktologiczny

6. Dostawę

7. Szkolenie

Gwarancja24 miesiące
Kraj produkcjiPolska

Opinie

Napisz opinię

Aparat do kriochirurgii Cryo-S Classic zestaw proktologiczny

Aparat do kriochirurgii Cryo-S Classic zestaw proktologiczny

Przeznaczony jest do miejscowego, szybkiego zamrażania zmian patologicznych za pomocą krioaplikatora natryskowego lub z użyciem sond kontaktowych.

16 innych produktów w tej samej kategorii: