Nowy

Defibrylator AED Samaritan PAD 350 P

Klasyczny defibrylator AED Samaritan PAD 350 analizuje rytm serca, dobiera odpowiednią do sytuacji wielkość impulsu defibrylacyjnego i aplikuje go, przywracając organ do właściwej pracy. Urządzenie przez cały proces postępowania ratowniczego asystuje użytkownikowi za pomocą trzech prostych symboli i poleceń, zapewniając tym samym skuteczny i szybki ratunek osobie, która doznała nagłego zatrzymania krążenia.

Po włączeniu urządzenia, Samaritan spokojnie i stanowczo wydaje polecenia. Kieruje działaniami tak, by prawidłowo podłączyć elektrody. Dzięki temu nawet skomplikowane procesy sprowadzają się do wykonania prostych poleceń, a użytkownik nie musi się obawiać, że nieprawidłowo wykona czynności ratujące życie.

Samaritan PAD 350 P zapewnia komfort użytkowania i maksymalne bezpieczeństwo dla osoby, której udzielana jest pierwsza pomoc. Urządzenie, dzięki swojej intuicyjności, może być używane jest przez przypadkowych świadków zdarzenia. Nie przechodzi do dalszych kroków, jeśli wcześniejsze nie są poprawnie zakończone. Stwarza maksimum bezpieczeństwa dla poszkodowanego dzięki najbardziej optymalnej fali defibracyjnej i elektrodom, które jednocześnie mogą na bieżąco prowadzić zapis EKG.

ModelAED Samaritan PAD 350P
Informacje ogólneDefibrylator AED z funkcją analizy rytmu serca
Tryb pracyPółautomatyczny, z przyciskiem do wyzwalania impulsu defibracyjnego.
WyglądPrzycisk włączania zielony, umieszczony w widocznej części panelu graficznego AED. Pozostałe elementy graficzne na panelu podświetlane w zależności od postępu akcji ratowniczej, informujące wraz z komunikatami głosowymi o podejmowanych działaniach.
Gotowość do pracyMigający wskaźnik w kolorze zielonym.
OpakowanieTorba transportowa z uchwytem dołączona do zestawu.
WyposażeniePełen zestaw ratunkowy składający się z maski CPR, folii życia, 4 szt. rękawic jednorazowych, nożyc ratowniczych, gazy oraz środka dezynfekcyjnego i golarki jednorazowej.
FalaZałamek dwufazowy rosnący SCOPE (Self Compensating Output Pulse Envelope). Zoptymalizowany załamek dwufazowy dostosowuje energię, zbocze i impuls wyładowania do impedancji pacjenta.
Czułość/dokładnośćZgodnie z ISO 60601-2-4 oraz AAMI DF80.
Temperatura pracy/gotowościOd 0°C do 50°C.
Wilgotność wzgłędnaOd 5% do 95%.
WibracjeMIL STD 810F metoda 514.5+
EnergiaDorosły: Wstrząs 1: 150J; Wstrząs 2: 150J; Wstrząs 3: 200J Dziecko: Wstrząs 1: 50J; Wstrząs 2: 50J; Wstrząs 3: 50J
Czas ładowaniaZazwyczaj 150J poniżej 8 sekund, 200J poniżej 12 sekund.
Pojemność bateriiPowyżej 100 wstrząsów.
Długość przewodów1 metr
WykonanieTworzywo ABS, santopren. Obwód drukowany z komponentami elektronicznymi Obudowa: ABS elektrody: hydrożel, srebro, platyna i poliester.
MetronomGraficzny i dźwiękowy.
JęzykPolski (inne języki jako opcjonalne)
20 x 18,4 cm wielkości
4 lata gwarancji na baterie i elektrody
8 lat gwarancji na AED
90 minut zapisu EKG


Kraj produkcjiWielka Brytania

Opinie

Napisz opinię

Defibrylator AED Samaritan PAD 350 P

Defibrylator AED Samaritan PAD 350 P

Klasyczny defibrylator AED Samaritan PAD 350 P to poręczne i lekkie urządzenie medyczne.

2 inne produkty w tej samej kategorii: