Nowy

Defibrylator AED Samaritan PAD 360 P

Samaritan PAD 360 P analizuje rytm serca i na tej podstawie decyduje, czy defibrylacja jest potrzebna, dzięki czemu może być używany przez osoby nieposiadające przygotowania medycznego. W przypadku konieczności zastosowania defibrylacji wydaje polecenie wzywające ratującego do odsunięcia się od poszkodowanego. Dzięki temu rola użytkownika sprowadza się do włączenia defibrylatora i przyklejenia elektrod do klatki piersiowej chorego, gwarantując bezpieczeństwo ratownikowi.

Samaritan tuż po uruchomieniu instruuje krok po kroku, co robić. Komunikaty pomagają odpowiednio umieścić elektrody, a zebrany wykres EKG pozwala mu decydować, co robić dalej. Ten model defibrylatora nie wymaga od ratownika naciskania przycisku defibrylacji. Samaritan PAD sam wyzwala energię. Jak każdy z modeli AED Samaritan PAD również ten model nie ma kabli i przewodów.

ModelAED Samaritan PAD 360P
Informacje ogólneDefibrylator AED z funkcją analizy rytmu serca
Tryb pracyW pełni automatyczny, z samoczynnym wyzwalaniem impulsu defibrylacyjnego. Dodatkowa funkcja ochrony osoby udzielającej pierwszej pomocy z systemem wczesnego wykrywania ruchów poszkodowanego.
WyglądPrzycisk włączania zielony, umieszczony w widocznej części panelu graficznego AED. Pozostałe elementy graficzne na panelu podświetlane w zależności od postępu akcji ratowniczej, informujące wraz z komunikatami głosowymi o podejmowanych działaniach.
Gotowość do pracyMigający wskaźnik w kolorze zielonym.
Bateria i elektrodyBaterię zintegrowaną z elektrodami o łącznej 4 letniej dacie przydatności do użycia, z 4 letnią gwarancją na cały element.
WyposażeniePełen zestaw ratunkowy składający się z maski CPR, folii życia, 4 szt. rękawic jednorazowych, nożyc ratowniczych, gazy oraz środka dezynfekcyjnego i golarki jednorazowej.
FalaZałamek dwufazowy rosnący SCOPE (Self Compensating Output Pulse Envelope). Zoptymalizowany załamek dwufazowy dostosowuje energię, zbocze i impuls wyładowania do impedancji pacjenta.
Czułość/dokładnośćZgodnie z ISO 60601-2-4 oraz AAMI DF80.
Temperatura pracy/gotowościOd 0°C do 50°C.
Wilgotność względnaOd 5% do 95%.
WibracjeMIL STD 810F metoda 514.5+
EnergiaDorosły: Wstrząs 1: 150J; Wstrząs 2: 150J; Wstrząs 3: 200J Dziecko: Wstrząs 1: 50J; Wstrząs 2: 50J; Wstrząs 3: 50J
Czas ładowaniaZazwyczaj 150J poniżej 8 sekund, 200J poniżej 12 sekund.
Pojemność bateriiPowyżej 100 wstrząsów.
Długość przewodów1 metr
WykonanieTworzywo ABS, santopren. Obwód drukowany z komponentami elektronicznymi Obudowa: ABS elektrody: hydrożel, srebro, platyna i poliester.
MetronomGraficzny i dźwiękowy.
JęzykPolski (inne języki jako opcjonalne)
20 x 18,4 cm wielkości
4 lata gwarancji na baterie i elektrody
8 lat gwarancji na AED
90 minut zapisu EKG
Kraj produkcjiWielka Brytania

Opinie

Napisz opinię

Defibrylator AED Samaritan PAD 360 P

Defibrylator AED Samaritan PAD 360 P

Automatyczny defibrylator z analizą rytmu serca.

2 inne produkty w tej samej kategorii: