Nowy

Kardiotokograf Sonicaid TEAM 3

Sonicaid Team 3 zapewnia niedrogie, niezawodne i precyzyjne monitorowanie tętna płodu/matki.

Charakteryzujący się stylową, niewyróżniającą się na tle łóżka budową monitor Team 3 zapewnia precyzyjny i wyraźny, wizualny status płodu i matki. Ta gama jest wyposażona w funkcje zapewniające niedrogie, niezawodne i precyzyjne monitorowanie tętna płodu/matki. Urządzenie jest łatwe w użyciu dzięki ekranowi dotykowemu z ikonami. Tętno płodu można wyświetlić w postaci dużych cyfr z automatycznym skalowaniem w celu monitorowania pojedynczego płodu, bliźniąt i trojaczków, co pozwala uzyskać optymalną widoczność.

•  Monitorowanie ultrasonograficzne z możliwością obserwacji trojaczków

•  Podwójne markery ruchów płodu (ręczne i automatyczne)

•  Wysokiej jakości dźwięk dla najczulszej detekcji tętna płodu

•  Najnowsza, najpotężniejsza wersja słynnego modelu interpretacji KTG według kryteriów Dawesa-Redmana

•  Praca przy zasilaniu sieciowym/akumulatorowym*

•  Integralna baza danych pacjentek z pamięcią zapisów o nieograniczonej pojemności*

•  Konfigurowany przez użytkownika system alarmów dotyczących płodu i matki

•  Opcja pomiaru ciśnienia tętniczego i SpO2 matki Dostępny także wariant e-KTG – dla monitorowania bez użycia papieru i drukarki. (wymagany jest komputer i oprogramowanie).


NOWA analiza KTG według kryteriów DawesaRedmana, tylko w urządzeniach Sonicaid. Zaawansowana przedporodowa analiza KTG dostarcza obiektywnej, liczbowej i jednolitej oceny zapisu KTG.
Funkcja TRENDÓW śródporodowych dostarcza jednoznacznych danych na temat okresowych zmian FHR w czasie. Do stosowania podczas pierwszego stadium porodu.
Wbudowana pamięć zapisów oraz funkcja tworzenia kopii zapasowej umożliwiają nieograniczone czasowo przechowywanie zapisów tętna płodu oraz ich archiwizację.*
Pierwszy monitor tętna płodu z technologią BP, który mierzy ciśnienie tętnicze w trakcie napełniania mankietu i został klinicznie zatwierdzony do stosowania w okresie ciąży.

Wbudowana pamięć zapisów oraz funkcja tworzenia kopii zapasowej umożliwiają nieograniczone czasowo przechowywanie zapisów tętna płodu oraz ich archiwizację.

Gwarancja24 miesiące
Kraj produkcjiWielka Brytania

Opinie

Napisz opinię

Kardiotokograf Sonicaid TEAM 3

Kardiotokograf Sonicaid TEAM 3

Sonicaid Team 3 zapewnia niedrogie, niezawodne i precyzyjne monitorowanie tętna płodu/matki.

2 inne produkty w tej samej kategorii: