Nowy

Mobilny oczyszczacz powietrza

12 400,00 zł brutto  (8% VAT)

System plazmowej sterylizacji jest najskuteczniejszym spośród wszystkich kompleksowych rozwiązań dotyczących oczyszczania i dezynfekcji powietrza, a zarazem jest metodą wysoce skuteczną i profesjonalną. Ponadto zapewnia rozwiązania dostosowane do aktualnych warunków i wymagań związanych z COVID-19.

TESTY LABORATORYJNE WYKAZAŁY ŻE URZĄDZENIE:

pracując przez 60 minut wyeliminowało 99,95% wirusa H1N1 w pomieszczeniu o powierzchni 30 m².

  • pracując przez 60 minut zabiło ≥ 90% przenoszonych drogą powietrzną mikroorganizmów w pomieszczeniu o powierzchni 120 m² średnia całkowita kolonia drobnoustrojów ≤64.8cfu/m³.
  • pracując przez 60 minut wyeliminowało całkowicie bakterie gronkowca w pomieszczeniu o powierzchni 30m²;
  • urządzenie pracujące przez 60 minut poprawiło jakość i czystość powietrza na powierzchni 100 m² (klasa ISO 9 – ISO 8)
  • urządzenie pracujące w pomieszczeniu o powierzchni 60 m² przez godzinę zminimalizowało stężenie ozonu w powietrzu do ≤0.001mg/m³

Wskaźnik eliminacji wirusów przenoszonych drogą powietrzną to 99,90%.

Opatentowany system oczyszczania i dezynfekcji powietrza poprzez sześciostopniową filtrację w celu skutecznego eliminowania mikroorganizmów i wirusów przenoszonych drogą powietrzną,  usuwania HCHO, TVOC i wiele innych niebezpiecznych gazów. Przy jednym przepływie wskaźnik filtracji PM2,5 wynosi 99%.

MODUŁ PLAZMOWY - uszkadza strukturę wirusów i mikroorganizmów na poziomie DNA

Moduł plazmowy generuje ogromne ilości aktywnych jonów tlenu, które z łatwością eliminują mikroorganizmy, pleśń, białka i  kwasy nukleinowe wirusów. Formaldehydy i inne niebezpieczne cząsteczki organiczne rozkładają się tworząc dwutlenek węgla i wodę pod wpływem zachodzących reakcji tlenowych.


System plazmowej sterylizacji jest najskuteczniejszym spośród wszystkich kompleksowych rozwiązań dotyczących oczyszczania i dezynfekcji powietrza. Ponadto zapewnia rozwiązania dostosowane do aktualnych warunków i wymagań związanych z COVID-19. Wyniki przeprowadzonych badań wykazują, że wskaźnik zabijania wirusów i gronkowców wynosi 99,90%. Wbudowane, wysokiej jakości detektory monitorują i wyświetlają w czasie rzeczywistym dane dotyczące PM2,5, TVOC, CO2, formaldehydu (HCHO).

ZAKRES ZASTOSOWAŃ:


urządzenie jest dedykowane do wszelkiego rodzaju placówek medycznych: sale operacyjne, gabinety stomatologiczne, gabinety lekarskie, gabinety zabiegowe, SOR, Oddziały Intensywnej Terapii, porodówki, oddziały i sale noworodkowe, oddziały dla wcześniaków, oddziały neonatologii, oddziały zakaźne, pomieszczenia dekontaminacji osób, pomieszczenia personelu medycznego oraz miejsc użyteczności publicznej, żłobków, przedszkoli, szkół, hoteli, restauracji, gabinetów kosmetycznych,
salonów fryzjerskich, itp.

Gwarancja24 miesiące
Kraj produkcjiChińska Republika Ludowa

Opinie

Napisz opinię

Mobilny oczyszczacz powietrza

Mobilny oczyszczacz powietrza

Plazmowy oczyszczacz powietrza to jedno z najbardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń na świecie.

28 innych produktów w tej samej kategorii: