SOLIS 60/60

Nowy

Lampa zabiegowa SOLIS 60/60 PODWÓJNA

Kolisty reflektor zaprojektowany w celu dokładnego oświetlenia pola roboczego oraz wyeliminowania jakichkolwiek cieni, posiada nadający się do sterylizacji, poręczny uchwyt, który ułatwia ustawienie jego pozycji. Korpus oświetlający, ultra płaski w celu nieprzeszkadzania operatorowi, jest wyposażony w wytrzymały poliwęglanowy ekran, który zapewnia ochronę przed możliwymi przypadkowymi uderzeniami.

Położenie lampy SOLIS 60/60 można z łatwością zmieniać dzięki właściwości obracania się wokół 4 osi: konstrukcja zapewnia zdolność zataczania pełnego okręgu bez zatrzymań. Ramię porusza się pionowo dzięki skompensowanemu za pomocą sprężyny urządzeniu równoważącemu. Reflektor może być obracany wzdłuż osi pionowej i poziomej.

Właściwości SOLIS 60/60 czynią z niej unikalną lampę. Natężenie światła (ponad 120 000 lux w odległości 1 m) oraz własności techniczne predestynują SOLIS 60/60 do użycia w precyzyjnych operacjach intensywnej terapii, salach dla rekonwalescencji oraz oddziałach pierwszej pomocy. Poręczna i zajmująca niewielką przestrzeń konstrukcja sprawia, że SOLIS 60/60świetnie nadaje się do zastosowań diagnostycznych, w salach przygotowania do operacji, a także w laboratoriach badawczych.
Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu „bezdotykowego” sterowania operator może nastawić natężenie światła stosownie do własnych potrzeb.

Opinie

Napisz opinię

Lampa zabiegowa SOLIS 60/60 PODWÓJNA

Lampa zabiegowa SOLIS 60/60 PODWÓJNA

SOLIS 60/ 60 świetnie nadaje się do zastosowań diagnostycznych,w salach operacyjnych, a także w laboratoriach badawczych.
Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu „bezdotykowego” sterowania operator może nastawić natężenie światła stosownie do własnych potrzeb. (2 X 60 000 lux w odległości 1 m)

6 innych produktów w tej samej kategorii: