Rehabilitacja

Rehabilitacja jako dziedzina medycyny zajmuje się przystosowaniem do normalnego życia osób, które doznały czasowej bądź trwałej utraty zdrowia. Nasze stoły rehabilitacyjne czy też fotele geriatryczne, pomagają przywrócić sprawność ruchową, utraconą wskutek chorób bądź urazów. Dzięki temu, dają poszkodowanym możliwość po...

Rehabilitacja jako dziedzina medycyny zajmuje się przystosowaniem do normalnego życia osób, które doznały czasowej bądź trwałej utraty zdrowia. Nasze stoły rehabilitacyjne czy też fotele geriatryczne, pomagają przywrócić sprawność ruchową, utraconą wskutek chorób bądź urazów. Dzięki temu, dają poszkodowanym możliwość powrotu lub przystosowania się do normalnego bytowania w społeczeństwie.

Więcej

Rehabilitacja  

Jest 12 produktów.

Podkategorie

 • Fotele Geriatryczne

  Fotele geriatryczne to niezastąpiony element wyposażenia domu każdego seniora, który ma problemy z poruszaniem się. Ich ergonomiczne kształty i funkcje dostosowane do potrzeb osób starszych sprawiają, że fotele geriatryczne ułatwiają codzienne czynności i poprawiają komfort życia. Dzięki tym specjalistycznym meblom, osoby starsze mogą cieszyć się większą samodzielnością i niezależnością. A ich bliscy zyskują funkcjonalny element wyposażenia, który ułatwia im opiekowanie się seniorem.

  --part--

  Fotel geriatryczny – wygoda dla osób starszych

  Fotel geriatryczny to mebel zaprojektowany z myślą o osobach starszych. Bogata gama rozwiązań technicznych sprawia, że fotel geriatryczny spełnia różne funkcje, a wszystko z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie seniora.

  Fotel geriatryczny pionizujący – wsparcie w codziennych czynnościach

  Fotele geriatryczne pionizujące to wyjątkowe rozwiązanie dla osób mających trudności z samodzielnym wstawaniem. Dzięki innowacyjnemu systemowi pionizacji, pozwalają na swobodne i bezpieczne wstanie z fotela. To doskonałe ułatwienie dla seniorów oraz osób mających problemy z układem mięśniowo-szkieletowym.

  Fotel geriatryczny na kółkach – mobilność, gdziekolwiek jesteś

  Fotel geriatryczny na kółkach to kolejne funkcjonalne rozwiązanie, które wpływa na komfort życia seniorów. Zapewniają możliwość przemieszczania się, dając swobodę i niezależność. Bezproblemowo można przemieścić go z miejsca na miejsce, czy to w domu, czy na zewnątrz.

  W naszej ofercie znajdują się różne rodzaje foteli geriatrycznych, które charakteryzują się:

  • ergonomicznym kształtem i konstrukcją,
  • innowacyjnymi funkcjami, takimi jak system pionizacji,
  • wysoką jakością wykonania,
  • wykorzystaniem materiałów, które nie powodują odleżyn,
  • łatwością w czyszczeniu i konserwacji,
  • praktycznymi kołami ułatwiającymi przemieszczanie.

  Fotel geriatryczny dla seniora przyda się zarówno w warunkach domowych, jak w Domach Pomocy Społecznej.

  Fotele geriatryczne od Medicor-Pol

  Nasz sklep medyczny online oferuje wyposażenie rehabilitacyjne, w tym stoły rehabilitacyjne hydrauliczne oraz stoły rehabilitacyjne elektromechaniczne. Zapewniamy profesjonalne doradztwo i pomoc naszych specjalistów.

 • Materace
 • Stoły rehabilitacyjne...

  Stół rehabilitacyjny elektryczny to jeden z kluczowych elementów sprzętu rehabilitacyjnego, służący do różnorodnych ćwiczeń terapeutycznych. Dzięki swojej funkcjonalności i efektywności jest wybierany przez placówki medyczne i fizjoterapeutów. Elektryczny stół rehabilitacyjny jest nie tylko wszechstronny, ale też niezwykle łatwy w obsłudze zarówno dla personelu medycznego, jak i dla osób korzystających z terapii. Sprawdź ofertę sklepu medicorpol.pl, która zawiera nowoczesne i wysokiej jakości stoły rehabilitacyjne.

  --part--

  Stół rehabilitacyjny elektryczny – niezastąpione wyposażenie rehabilitacyjne

  Wygodny i bezpieczny dla pacjenta – stół rehabilitacyjny elektromechaniczny jest niezastąpionym elementem wyposażenia rehabilitacyjnego. Szeroki zakres regulacji pozwala dostosować stół do indywidualnych potrzeb, co znacznie ułatwia pracę i zwiększa skuteczność terapii. Stół rehabilitacyjny elektryczny wyróżnia się dużą precyzją regulacji i możliwością szybkiej zmianą pozycji mebla.

  Lista najważniejszych funkcji naszych stołów elektromechanicznych:

  • szeroki zakres regulacji,
  • łatwość obsługi,
  • precyzja ustawienia,
  • bezpieczeństwo użytkowania.

  W naszej ofercie znajduje się także stół rehabilitacyjny składany, który może zostać złożony i przeniesiony np. do domu pacjenta, co umożliwia terapię w warunkach domowych.

  Przegląd wyposażenia sklepu Medicor-Pol

  Asortyment nie ogranicza się tylko do stołów rehabilitacyjnych. Nasz sklep medyczny online oferuje pełne wyposażenie rehabilitacyjne oraz wszystkie rodzaje sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. Posiadamy m.in. stoły rehabilitacyjne hydrauliczne oraz fotele geriatryczne, które zapewniają komfort i wsparcie dla osób starszych.

  Zapewniamy najwyższą jakość naszych produktów oraz profesjonalną obsługę. Ta wyspecjalizowana kategoria sprzętu rehabilitacyjnego, jaką stanowią stoły rehabilitacyjne elektromechaniczne, z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Zapraszamy do zapoznają się z naszą ofertą, a w razie pytań zachęcamy do kontaktu.

 • Stoły rehabilitacyjne...
 • Stoły rehabilitacyjne...
 • Wózki transportowo -...
na stronę
Pokazuje 1 - 6 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 12 elementów