Fotele Geriatryczne

Fotele geriatryczne to niezastąpiony element wyposażenia domu każdego seniora, który ma problemy z poruszaniem się. Ich ergonomiczne kształty i funkcje dostosowane do potrzeb osób starszych sprawiają, że fotele geriatryczne ułatwiają codzienne czynności i poprawiają komfort życia. Dzięki tym specjalistycznym meblom, osoby starsze mogą cieszyć się większą samodzielnością i niezależnością. A ich bliscy zyskują funkcjonalny element wyposażenia, który ułatwia im opiekowanie się seniorem.

Fotele Geriatryczne 

Jest 6 produktów.
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Fotel geriatryczny – wygoda dla osób starszych

Fotel geriatryczny to mebel zaprojektowany z myślą o osobach starszych. Bogata gama rozwiązań technicznych sprawia, że fotel geriatryczny spełnia różne funkcje, a wszystko z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie seniora.

Fotel geriatryczny pionizujący – wsparcie w codziennych czynnościach

Fotele geriatryczne pionizujące to wyjątkowe rozwiązanie dla osób mających trudności z samodzielnym wstawaniem. Dzięki innowacyjnemu systemowi pionizacji, pozwalają na swobodne i bezpieczne wstanie z fotela. To doskonałe ułatwienie dla seniorów oraz osób mających problemy z układem mięśniowo-szkieletowym.

Fotel geriatryczny na kółkach – mobilność, gdziekolwiek jesteś

Fotel geriatryczny na kółkach to kolejne funkcjonalne rozwiązanie, które wpływa na komfort życia seniorów. Zapewniają możliwość przemieszczania się, dając swobodę i niezależność. Bezproblemowo można przemieścić go z miejsca na miejsce, czy to w domu, czy na zewnątrz.

W naszej ofercie znajdują się różne rodzaje foteli geriatrycznych, które charakteryzują się:

  • ergonomicznym kształtem i konstrukcją,
  • innowacyjnymi funkcjami, takimi jak system pionizacji,
  • wysoką jakością wykonania,
  • wykorzystaniem materiałów, które nie powodują odleżyn,
  • łatwością w czyszczeniu i konserwacji,
  • praktycznymi kołami ułatwiającymi przemieszczanie.

Fotel geriatryczny dla seniora przyda się zarówno w warunkach domowych, jak w Domach Pomocy Społecznej.

Fotele geriatryczne od Medicor-Pol

Nasz sklep medyczny online oferuje wyposażenie rehabilitacyjne, w tym stoły rehabilitacyjne hydrauliczne oraz stoły rehabilitacyjne elektromechaniczne. Zapewniamy profesjonalne doradztwo i pomoc naszych specjalistów.