Stoły rehabilitacyjne elektromechaniczne

Stół rehabilitacyjny elektryczny to jeden z kluczowych elementów sprzętu rehabilitacyjnego, służący do różnorodnych ćwiczeń terapeutycznych. Dzięki swojej funkcjonalności i efektywności jest wybierany przez placówki medyczne i fizjoterapeutów. Elektryczny stół rehabilitacyjny jest nie tylko wszechstronny, ale też niezwykle łatwy w obsłudze zarówno dla personelu medycznego, jak i dla osób korzystających z terapii. Sprawdź ofertę sklepu medicorpol.pl, która zawiera nowoczesne i wysokiej jakości stoły rehabilitacyjne.

Stoły rehabilitacyjne elektromechaniczne 

Jest 4 produktów.
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Stół rehabilitacyjny elektryczny – niezastąpione wyposażenie rehabilitacyjne

Wygodny i bezpieczny dla pacjenta – stół rehabilitacyjny elektromechaniczny jest niezastąpionym elementem wyposażenia rehabilitacyjnego. Szeroki zakres regulacji pozwala dostosować stół do indywidualnych potrzeb, co znacznie ułatwia pracę i zwiększa skuteczność terapii. Stół rehabilitacyjny elektryczny wyróżnia się dużą precyzją regulacji i możliwością szybkiej zmianą pozycji mebla.

Lista najważniejszych funkcji naszych stołów elektromechanicznych:

  • szeroki zakres regulacji,
  • łatwość obsługi,
  • precyzja ustawienia,
  • bezpieczeństwo użytkowania.

W naszej ofercie znajduje się także stół rehabilitacyjny składany, który może zostać złożony i przeniesiony np. do domu pacjenta, co umożliwia terapię w warunkach domowych.

Przegląd wyposażenia sklepu Medicor-Pol

Asortyment nie ogranicza się tylko do stołów rehabilitacyjnych. Nasz sklep medyczny online oferuje pełne wyposażenie rehabilitacyjne oraz wszystkie rodzaje sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. Posiadamy m.in. stoły rehabilitacyjne hydrauliczne oraz fotele geriatryczne, które zapewniają komfort i wsparcie dla osób starszych.

Zapewniamy najwyższą jakość naszych produktów oraz profesjonalną obsługę. Ta wyspecjalizowana kategoria sprzętu rehabilitacyjnego, jaką stanowią stoły rehabilitacyjne elektromechaniczne, z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Zapraszamy do zapoznają się z naszą ofertą, a w razie pytań zachęcamy do kontaktu.