Dostawa :

1. Przesyłki wysyłane są kurierem DPD Polska i koszty wysyłki są zależne od wagi i wymiarów zamówionego towaru.     

2. Cennik wysyłek :

  • Przesyłki gabarytowe powyżej 10kg - 100,00 zł brutto

  • przesyłki zwykłe od 5 kg  do 10 kg  - 25,00 zł brutto

  • przesyłki do 5kg - 19,00 zł brutto

3. UWAGA : Szafy, asystory, kartoteki będą dostarczone naszym transportem, dlatego też koszty transportu w tym wypadku będą ustalane indywidualnie według naszego przelicznika :

[km] = 0,84 zł netto

[ilość km] x 0,84 zł netto = koszty transportu

Transport na terenie województwa łódzkiego GRATIS.

4. Standardowy czas dostawy do 14 dni roboczych. Zastrzegamy jednak czas realizacji zamówienia do 21 dni roboczych ze względu na losowe sytuacje.

5. Za ewentualne opóźnienia w dostawie, nie wynikające z naszej winy, nie odpowiadamy.

Zwroty :

Informujemy, że w przypadku zawarcia Umowy sprzedaży jako firma/przedsiębiorca prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość w ramach tzw. 14 dniowego zwrotu nie przysługuje.

Ustawa z 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta Dz. U. z 24 czerwca 2014 r. poz. 827 umożliwiająca odstąpienie od umowy zawartej na odległość jest ustawą konsumencką, regulującą stosunki pomiędzy przedsiębiorcą a Konsumentem, czyli osobą fizyczną dokonującą z przedsiębiorcą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową.

Istnieje możliwość zwrotu TYLKO I WYŁĄCZNIE  w  przypadku kiedy sprzęt jest  niezgodny z opisem.

Jeżeli rzecz sprzedana ma wadę fizyczną lub prawną zamawiający ma prawo wnoszenia reklamacji z tytułu rękojmi w zakresie i na zasadach określonych przepisami Kodeksu cywilnego.

Reklamacje rozpatrywane są w terminie 14 dni od daty złożenia. O wyniku rozpatrzenia reklamacji osobę składającą reklamację informujemy listownie lub pocztą elektroniczną.

Przy wysyłkach mebli istnieje dosyć wysokie ryzyko uszkodzenia paczek, ze wzgledu na chatakter paczki gabarytowej. Z tego względu prosimy o dokładne sprawdzanie przesyłek przy kurierze.


Informacje

Promocje

Najczęściej kupowane